Salīdziniet cenu Mobil motoreļļam

Bet vai Jūs zināt, cik var maksāt 1 litrs Mobil motoreļļas?
Salīdziniet mūsu cenu ar cita autocentra cenu!

Piedāvājam saviem klientiem visu Mobil motoreļļu un transmisijas eļļu pamatklāstu.
Mobil eļļu cena autocentrā CARMAX:

Eļļa Cena, € / litrs
Mobil Super 2000 10W-40 3,50
Mobil Super 3000 5W-40 4,50
Mobil Super 3000 XE 5W-30 5,50
Mobil 1 NEW LIFE 0W-40 9,00
Mobil 1 Fuel Economy 0W-30 9,00

Mobil 1 NEW LIFE 0W-40

Pilnīgi sintētiska pēdējās paaudzes motoreļļa ar visaugstākajiem ekspluatācijas rādītājiem. Nodrošina lielisku dzinēja darba virsmu tīrību un nevainojamu darbību. Īpaši atlasītas sintētiskās eļļas kopā ar jauno SuperSyn pretnodiluma tehnoloğiju samazina berzi kā neviena līdz šim radīta motoreļļa. Mobil 1 NEW LIFE tālu pārsniedz vadošo autoražotāju prasības motoreļļām, kuras tie noteikuši benzīna un dīzeļdzinējiem, ar turbopūti vai bez tās. Mobil 1 spējas ir pārbaudītas un pierādītas NASCAR un Formula 1 sacensībās. Tā spēj aizsargāt automašīnas dzinēju apstākļos, kad citas motoreļļas to vairs nespēj.

Mobil Super 3000 5W-40

issezonas sintētiskā motoreļļa ar augstiem ekspluatācijas rādītājiem. Nodrošina garantētu dzinēja aizsardzību. Mobil Super 3000 5W-40 izstrādāta lietošanai mūsdienīgos benzīna un dīzeļdzinējos. Ir ņemtas vērā dzinēju īpatnības, kuri aprīkoti ar turbopūti. Mobil Super 3000 5W-40 pārsniedz ražotāju vairākuma prasības un oficiāli ir atzīta pēc BMW Long Life, MB Sheet 229.3 un VW 502/505 standartiem.

Mobil Super 2000 10W-40

Vissezonas motoreļļa uz sintētiskas bāzes ar augstiem ekspluatācijas rādītājiem. Nodrošina mūsdienīgu vieglo automobiļu benzīna un dīzeļdzinēju uzticamu aizsardzību. Pateicoties patentētas Mobil sintētiskās tehnoloğijas izmantošanai, Mobil Super 2000 10W-40 piemīt ekspluatācijas īpašības, kuras nav sasniedzamas eļļām uz minerālās bāzes.

Mobil Super 3000 XE 5W-30

Mobil Super 3000 XE 5W-30 ir vismodernākā pilnīgi sintētiska motoreļļa. Tā nodrošina izplūdes gāzu toksiskuma samazināšanas sistēmu efektīvu darbību, kā arī lielisku motora tīrību un vispārēju tā darbību. Īpaši atlasītas sintētiskās bāzes eļļas kopā ar jauno SuperSyn™ pretnodiluma tehnoloģiju samazina berzi kā neviena līdz šim radīta motoreļļa. Izstrādāta jaunākajiem dīzeļmotoriem, kas aprīkoti ar makrodaļiņu filtru, kā arī lai paildzinātu benzīnmotoru katalizatoru darbmūžu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai var nomas auto saņemt Lidostā (Rīgā)?

Jā, nomas auto var saņemt lidostā, kā arī Rīgas centrā, vai mūsu birojā Lazdu ielā 16d, Rīgā.

Auto remonta kvalitāte?

Mūsu autocentrs piedāvā autorizēto dīleru auto remonta kvalitāti. Auto remonts notiek pēc ražotāja instrukcijām. Piedāvājam arī remonta laikā izmantot servisa maiņas auto.

Kādēļ Jūs izvēlēties, kā auto iegādes partneri?

Piegādājam jaunus un mazlietotus auto no Vācijas. Pakalpojuma cenas norādītas mājaslapā. Veicam auto pārbaudes pirms auto iegādes.

Jums ir citi jautājumi?

Zvaniet, rakstiet un saņemiet atbildes

Mēs atbildēsim uz Jūsu Jautājumiem
Anketa

Apmaksā saņemot auto