Automobiļu pārdošana uz pasūtījumu no Eiropas

Lietotu automobiļu pasūtīšana.

Ja Jūs esat nolēmis iegādāties lietotu automobili, autocentrs CARMAX, kopā ar saviem vācu partneriem, piedāvā Jums pakalpojumu – individuālu automobiļu pasūtīšanu no Vācijas un citām Eiropas valstīm, nodrošinot Jūs meklēšanas, izvēles un pirkšanas procesā ar sīku informāciju un profesionālu konsultāciju. Mēs piedāvājam Jums mazlietotus jebkura modeļa, 2012. – 2019. gadu izlaiduma automobiļus, pēc individuāla pasūtījuma, saskaņā ar Jūsu vēlmēm virsbūves krāsas, dzinēja tilpuma un tipa, kā arī papildus aprīkojuma detalizētas komplektācijas izvēlē. Mūsu galvenā devīze ir – Kvalitāte. Tieši tādēļ mēs iesakām mūsu klientiem iegādāties automobiļus, ne vecākus par 7 gadiem.

Lai garantētu mūsu klientiem kvalitatīvu pirkumu, visi mūsu nopirktie mazlietotie automobiļi iziet sākotnējo pārbaudi uz vietas un tikai pēc tās automobilis tiek nogādāts Latvijā. Mēs iegādājamies tikai kvalitatīvus automobiļus ar servisa vēsturi un tikai no pārbaudītiem pārdevējiem, tādēļ vienmēr garantējam mūsu klientiem lielisku auto vizuālo un tehnisko stāvokli, tā pilnīgu servisa vēsturi un odometra rādītāju atbilstību. Mūsu būtiska atšķirība no citiem pārdevējiem ir, ka mēs ne tikai pārdodam automobiļus, bet arī tos remontējam, un tas nozīmē, ka zinām par tiem daudz vairāk. Mums galvenais ir, lai Jūs būtu apmierināts ar pirkumu, vērstos pie mums arī turpmāk un ieteiktu mūs saviem draugiem un paziņām.

Automobiļa meklēšanas un pirkšanas process ir absolūti caurspīdīgs – mēs neslēpjam no klienta tā cenu, atrašanās vietu un pārdevēja vārdu, kā arī vienmēr cenšamies sarunu gaitā ar pārdevēju maksimāli samazināt sākotnējo cenu un saņemt atlaidi. Pateicoties mūsu pieredzei, mums bieži izdodas būtiski samazināt automobiļa sākotnējo cenu, tādēļ mūsu klienti nekad nepārmaksā un vienmēr skaidri zin, par ko un cik viņi maksā. Automobiļa meklēšanas process ir bez maksas, tādēļ, ja vēlamais automobilis nav atrasts, klientam nav nekādu izmaksu. Taču, ja automobilis ir atrasts, starp mums un klientu tiek noslēgts līgums, klients iemaksā priekšapmaksu ne mazāk kā 20 % no auto vērtības, un pēc tam mēs nopērkam izvēlēto automobili. Nopirktā automobīļa piegādes laiks uz Latviju ir no 3 līdz 10 dienām, atkarībā no klienta vēlmēm. Arī gadījumā, ja klients atrod automobili patstāvīgi, mēs varēsim palīdzēt vest pārrunas, nopirkt un atgādāt automobili uz Latviju.

Mūsu pakalpojumu cena nav augsta un atkarībā no automobīļa cenas, sastāda no 1000 € līdz 1500 €. Pēc automobiļa atgādāšanas Latvijā mēs paši piereģistrējam to CSDD un izejam tā tehnisko apskati. Izdevumus, kas saistīti ar reģistrāciju un tehnisko apskati, klients apmaksā papildus, saskaņā ar CSDD cenrādi. Pirms automobiļa atdošanas klientam, mēs to papildus pārbaudām un, kaut kādu slēptu defektu un bojājumu atrašanas gadījumā, novēršam tos uz sava rēķina.

Jaunu automobiļu pasūtīšana.

Mēs piedāvājam ar mūsu palīdzību iegādāties jebkuru jaunu automobili. Mēs neesam oficiālie pārstāvji, bet, pateicoties sadarbībai ar daudziem dīleriem kā Latvijā, tā arī aiz tās robežām, mums vienmēr ir iespēja piedāvāt mūsu klientiem daudz labāku cenu par jaunu automobili. Protams, mēs nevarēsim piedāvāt saviem klientiem tādu apkalpošanas līmeni, kāds ir oficiālajam pārstāvim, bet tajos gadījumos, kad klients precīzi zin, kādu automobili un kādā komplektācijā viņš vēlas iegādāties, viņa pirkums ar mūsu palīdzību iznāks ievērojami lētāks. Rūpnīcas garantija automobilim saglabājas, darbojas pie jebkura oficiālā pārstāvja un nekādi nav atkarīga no automobiļa iegādes vietas.

Automobiļa iegāde līzingā.

Ja klients iegādājas automobili līzingā, mēs nopirksim, atvedīsim un reģistrēsim to uz sava rēķina, novērtēsim pie bankas autorizēta eksperta un palīdzēsim noformēt visus nepieciešamos dokumentus. Mēs iesakām klientiem griezties bankā pirms automobiļa pasūtīšanas, lai iegūtu iepriekšēju kredīta izdošanas un tā nosacījumu apstiprinājumu. Parasti banka kreditē 80 % no automobiļa tirgus vērtības. Mēs arī varēsim uzstādīt automobilim nepieciešmās papildus apsardzes sistēmas, saskaņā ar klienta apdrošināšanas kompānijas prasībām un piedāvāsim izdevīgus OCTA apdrošīnāšanas nosacījumus.

Maiņas auto

Nepieciešamības gadījumā, uz laiku kamēr Jūsu iegādātā automašīna tiek piegādāta uz Latviju, Jums ir iespēja iznomāt maiņas automobili. Piedāvājam Jums automašīnu uz speciāliem, īpaši izdevīgiem nosacījumiem, kuru varēsiet izmantot līdz Jūsu automašīnas piegādes brīdim. Katrs automobilis aprīkots ar drošu apsardzes sistēmu, automātisko ātrumkārbu un ekonomisku 1,8 litru apjoma dzinēju.

Automobiļu izpirkšana un realizācija.

Jūsu vecais automobilis, pēc mūsu ekspertu pārbaudes un novērtēšanas, var būt ieskaitīts jaunā auto apmaksas summā. Parasti automobiļa novērtējuma summa, atkarībā no tā stāvokļa, ir līdz 90 % no tā tirgus cenas. Ja mūsu piedāvātā cena Jūs neapmierinās, mēs varēsim pieņemt Jūsu auto realizācijai un palīdzēt Jums to pārdot. Pārdodot savu automobili ar mūsu palīdzību, Jūs varēsiet būtiski ieekonomēt savu personīgo laiku, kā arī paātrināsiet tā pārdošanas termiņu. Mēs pieņemam uz realizāciju tikai kvalitatīvus automobiļus, kurus pārdodot, mēs varēsim garantēt saviem klientiem-pircējiem kvalitatīvu pirkumu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai var nomas auto saņemt Lidostā (Rīgā)?

Jā, nomas auto var saņemt lidostā, kā arī Rīgas centrā, vai mūsu birojā Lazdu ielā 16d, Rīgā.

Auto remonta kvalitāte?

Mūsu autocentrs piedāvā autorizēto dīleru auto remonta kvalitāti. Auto remonts notiek pēc ražotāja instrukcijām. Piedāvājam arī remonta laikā izmantot servisa maiņas auto.

Kādēļ Jūs izvēlēties, kā auto iegādes partneri?

Piegādājam jaunus un mazlietotus auto no Vācijas. Pakalpojuma cenas norādītas mājaslapā. Veicam auto pārbaudes pirms auto iegādes.

Jums ir citi jautājumi?

Zvaniet, rakstiet un saņemiet atbildes

Mēs atbildēsim uz Jūsu Jautājumiem
Anketa

Apmaksā saņemot auto