BMW

Mercedes-Benz

VOLVO

Volkswagen

Audi

Škoda

SEAT

PEUGEOT

CITROEN

RENAULT

FORD

OPEL

CHRYSLER

JEEP

HYUNDAI

KIA

LEXUS

TOYOTA

HONDA

NISSAN

MAZDA

MITSUBISHI

SUBARU

SUZUKI

Automātiskās ātrumkārbas

Ar katru gadu nepielūdzami pieaug ar automātiskajām ātrumkārbām (AĀK) aprīkoto automašīnu skaits. Pašas AĀK paliek arvien tehnoloģiski sarežģītākas, bojājuma vai defekta gadījumā tām nepieciešams remonts tikai specializētās darbnīcās, kur darbojas speciālisti ar lielu pieredzi un ir nepieciešamās iekārtas bojājumu iemeslu noskaidrošanai, kā arī viss remontam nepieciešamo detaļu klāsts.

Ņemot to vērā, mūsu autocentra meistari pieņēma lēmumu AĀK remontu uzticēt tikai profesionāļiem. Daudzu gadu gaitā, strādājot automašīnu remonta jomā, mēs esam izstrādājuši speciālu automātisko pārnesumkārbu remonta programmu un piedāvājam mūsu klientiem maksimāli ērtu variantu, kurš neprasa liekus laika un materiālos ieguldījumus. Gadījumā, ja Jūsu automašīnai ir izgājusi no ierindas AĀK, mēs piedāvājam Jums nemeklēt pašiem, kur to saremontēt, bet griezties tieši pie mums.

Sīkākas informācijas iegūšanai lūgums sazināties ar meistariem-pieņēmējiem:

Autoserviss (Andris) – t. 28300000, WhatsApp: e-mail: andris@carmax.lv

Autoserviss (Ernests) – t. 27300000, WhatsApp: e-mail: ernests@carmax.lv

Autoserviss (Juris) – t. 26700000, WhatsApp: e-mail: juris@carmax.lv

Parakstieties uz svarīgiem autocentra CARMAX jaunumiem un Jūs vienmēr saņemsiet pašu svaigāko informāciju par jaunumiem, atlaidēm un akcijām. Sīkāka informācija par parakstīšanos šeit.